ANASAYFA HAKKIMIZDA YENİ PROJELERİMİZ TAMAMLANAN PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZ İLETİŞİM
loading
EN Русский العربية فارسی|
Mülk Yönetimi Yatırım Danışmanlığı Sermaye Danışmanlığı Değerleme ve Danışmanlık Değerleme ve Danışmanlık

Mülk Yönetimi

Gayrimenkul yönetimi; gayrimenkul piyasası, kiracıların, müşteri ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve gereksinimleri, binanın teknolojisi ve yapısı konusunda uzmanlık gerektirir. Gayrimenkul yöneticiniz olarak görevimiz, bu verileri bütçe ve kira gelirini temel alan net bir mali plana dönüştürmektir. Böylece, ticari durumunuza göre özel olarak hazırlanmış olan güvenilir raporlar üretebiliyoruz. Bir yatırımcı ya da mülk yöneticisi olarak önceliğinizin işleyen bir ofis binası olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle en iyi sistemler ve en iyi profesyonellerle çalışıyoruz; titiz, motive ve işleri konusunda tutkulu insanlar.

Yatırım Danışmanlığı


15 yılı aşan deneyim sahibi bir yatırım yönetimi lideri olarak, sürekli bir şekilde Kuzey Kıbrıs’ta yatırım sonuçları ve olağanüstü müşteri hizmeti sunmayı amaçlayan geniş ve derin bir yatırım platformu sunuyoruz. Gayrimenkul ve altyapı odağımız, kapsamlı yeteneklerimiz ve müşterilerimize olan bağlılığımız, bize farklı bir rekabet avantajı sağlamaktadır.

Yatırım geri dönüşlerini optimize etmeye çalışan, bunu yaparken de kurumsal yatırımcı müşterilerimizin risk toleranslarını dikkate alan yenilikçi çözümlerden oluşan bir yelpaze sunuyoruz.

Kira Yönetimi

NorthernLand ekibi, sizin bir mülkü kiralamaya verme deneyiminizi basit ve karlı kılmak için ev sahiplerine kapsamlı bir Mülk Kiralama hizmeti sunmaktadır. Eğer Kıbrıs’ta bir mülkünüz varsa ya da bir mülk satın almayı düşünüyorsanız, bizim eşsiz hizmetimize ve deneyimimize ihtiyacınız var demektir.

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, NorthernLAND, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ ÖDÜLLERİMİZ İLETİŞİM
Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
NorthernLAND sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası NorthernLAND tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
NorthernLAND, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir NorthernLAND web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
NorthernLAND web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
NorthernLAND sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
NorthernLAND, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. NorthernLAND olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.

Site Kullanım Şartları
NorthernLAND web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. NorthernLAND web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
NorthernLAND 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. NorthernLAND bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

NorthernLAND web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.