ANASAYFA HAKKIMIZDA YENİ PROJELERİMİZ TAMAMLANAN PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ İLETİŞİM
loading
EN
Dmitry Ghassan Representatives from 35 Countries! Oxana Mirok and Ulya Boris Raimonda Selly
"We've been dealing with NothernLand for 3 years and are happy to receive the best service from NothernLand sales manager Tatiana. This is when they not only draw up beautiful projects, but sale them beautifully as well! Thank you for your trust, we are happy to deal with investors"
Dmitry
"تعرفت على شركة نورثلاند للبناء عن طريق الصدفة من موقع بريطاني لعرض العقارات في الكثير من دول العالم، في ذلك الموقع كان يوجد أرقام الإتصال بالشركة. و قد اتصلت و أصبحت احد زبائن الشركة. و اعتبر نفسي محظوظ جداً و السبب يكمن في مميزات قبرص الغنية عن التعريف و مميزات شركة نورثلاند و بعض هذه المميزات هو أداء الشركة في التعامل مع العملاء بالصدق الكامل و الجدية في العمل و الالتزام بالمواعيد، و استخدام مواد بناء و تشطيب عالية الجودة، و ظروف ميسرة و علاقة ودية في التعامل مع العملاء. هذا جزء بسيط من مميزات الشركة. و أود شكر إدارة الشركة و جميع موظفيها و أخص بالشكر السيدة تاتيانا على تعاملها الرائع. ملاحظة: نصحت شقيقتي أن تقتني شقة من الشركة و قد اشترت واحدة، و انا أنوي أن اشتري لآبنتي شقة من الشركة."
Ghassan
"Проекты компании NorthernLAND на Северном Кипре, в городе Фамагуста - известны практически во всех русскоговорящих, европейских и скандинавских странах. Наши представители, агенты по недвижимости и просто счастливые обладатели!"
Representatives from 35 Countries!
"Недвижимостью на Северном Кипре, я начала интересоваться еще в 2016 году, приехав в Фамагусту я заехала в компании, которые мне рекомендовали. Я посетила NorthernLAND Construction. Спустя год, я вернулась, чтобы уже что-то приобрести, и мой выбор остановился именно на этой компании. Индивидуальный подход, современные проекты, и просто профессиональная работа сотрудника - не заставили меня долго думать. Спасибо NorthernLAND Construction за то, что сегодня я имею такую уютную квартиру в комплексе с бассейном, которая приносит мне доход от аренды!"
Oxana
"Welcome to our big family NorthernLAND Construction! Budynek Premier w Famaguscie na Północnym Cyprze wyglada imponująco. Budowany przez NorthernLAND Construction ,najwyższy na Cyprze Północnym apartamentowiec ,którego zakończenie planowane jest na rok 2020, wykonywany jest terminowo z dotrzymaniem najwyższych standardów wykończenia.Bedzie zbudowany pod klucz , gotowy do zamieszkania lub wynajmu."
Mirok and Ulya, Poland
"Компания Northernland Constuction предложила мне приобрести квартиру на 8 этаже, на этапе строительства, в прошлом году. Меня компания приятно удивила, в течении года они закончили все 22 этажа, при том, что до завершения проекта еще целый год (2020)! Я поднялся в свою квартиру, с которой открывается потрясающий вид на море и озеро Фламинго. Спасибо вам - за вашу исполнительность и теплый прием! Борис"
Boris, Russia
"Nauja atrasta šilta šalis -Kipras. Famagusta miestelis plečiasi, statosi,puiki arhitektūra,nuostabūs daugiaaukščiai,puikūs projektai. Daug gražių lankytinų vietų ,įspūdingas senas miestas su savo siena.Draugiški, malonūs, svetingi žmonės bei paslaugūs kompanijų darbuotojai.Skanus maistas. Tinkama vieta investuoti bei gerai pailsėti."
Good day, Raimonda
It was an easy decision to make to purchase my Property in Famagusta in Northern Cyprus with NorthernLAND Construction. After visiting their buildings and seeing the high quality and stylish finishing, i was convinced that this is indeed a worth investment. Their staff are also very helpful and the payment terms were quite flexible, which made it all a really good experience for me. Sally,
UK
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Northernland, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA PROJELERİMİZ HİZMETLERİMİZ SATIN ALMA REHBERİ İLETİŞİM
Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
NORTHERNLAND sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası NORTHERNLAND tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
NORTHERNLAND, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir NORTHERNLAND web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
NORTHERNLAND web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
NORTHERNLAND sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
NORTHERNLAND, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. NORTHERNLAND olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.

Site Kullanım Şartları
NORTHERNLAND web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. NORTHERNLAND web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
NORTHERNLAND 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. NORTHERNLAND bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

NORTHERNLAND web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.